fbpx

Prowadzenie stron www

Jesteś właścicielem strony internetowej, ale nie możesz poświęcić jej czas? Chcesz ją na bieżąco rozwijać, dodawać nowe artykuły, oferty, aktualności? Nie masz jednak czasu, chęci lub umiejętności na zarządzanie tym wszystkim? Oferta abonamentowa jest stworzona dla Ciebie.

Zajmujemy się profesjonalną administracją stron WWW. W ramach miesięcznego planu abonamentowego:

  • ZARZĄDZANIE zarządzamy stroną internetową, aktualizujemy treści, dodajemy aktualności, aktualizujemy ofertę itp.
  • WSPARCIE zapewniamy wsparcie techniczne – coś przestało działać? Zajmiemy się tym!
  • SERWIS prowadzimy okresowe prace serwisowe na stronie, aktualizujemy oprogramowanie.

Dla kogo?

To idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą tracić czasu na samodzielną aktualizację witryny. To rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy wolą skupić się na tym, na czym znają się najlepiej – na prowadzeniu swojego biznesu. Natomiast kwestie związane z obsługą firmowej strony wolą powierzyć specjaliście.

Jak to działa?

Korzystając z naszej usługi administracji stroną firmową, jeżeli chcesz coś zmienić, dodać, zaktualizować, wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas. Resztą, zajmiemy się sami. To bardzo wygodne i proste.

Koszt?

Najczęściej, koszt wynosi tylko 70 zł netto miesięcznie. Stawka ustalana jest indywidualnie, zależy m.in. od rodzaju używanego systemu CMS, liczby aktualizacji, ich czasochłonności. W większości przypadków, kwota nie przekracza 70 zł netto miesięcznie.

Categories: OFERTA