fbpx

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub planujesz rozpocząć internetową sprzedaż towarów, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Posiadanie sklepu internetowego daje dodatkowe korzyści w postaci przewagi nad konkurencją, między innymi poprzez pozyskanie wielu nowych klientów.  

Efekt? Znaczny wzrost przychodu!

Czyż nie jest tak, że w dzisiejszych czasach większość z nas szuka różnych produktów najpierw w internecie, ponieważ jest to wygodne, a także pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze?

Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, zapraszamy do skorzystania z naszych, profesjonalnych usług. Oferujemy nowoczesne, przejrzyste oraz dopracowane sklepy internetowe oparte na kilku popularnych i sprawdzonych platformach. Dla nas ważne jest to, aby nasi klienci byli zadowoleni wychodząc od nas. Zajmujemy się przygotowywaniem grafiki, wdrożeniami i konfiguracjami systemów oraz wprowadzeniem produktów do bazy. Sklep internetowy, stworzony przez nas, umożliwia pełne zarządzanie klientami, towarami oraz zamówieniami. Ponadto posiada inne przydatne funkcje, potrzebne do prowadzenia biznesu w Internecie.

Jeśli szukasz innowacyjnych pomysłów, fachowego doradztwa i wsparcia technicznego, skontaktuj się z nami, a my po dokładnej analizie Twojego problemu, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie.

PROCES WDROŻENIA E-SKLEPU KROK PO KROKU

ZEBRANIE WYMAGAŃ

Po zebraniu Twoich wymagań, nasz zespół przygotowuje rozwiązanie wraz z wyceną i proponowanym terminem wdrożenia.

PODPISANIE UMOWY

Po ustaleniu z Tobą wszystkich szczegółów następuje podpisanie umowy. Zawiera ona takie elementy jak: specyfikację, cenę, czas wykonania projektu.

PRZYGOTOWANIE MAKIET (OPCJONALNE)

W tym, opcjonalnym, etapie nasz UX designer przygotowuje makietę Twojego przyszłego sklepu. Celem tworzenia makiety jest pokazanie jak będą rozmieszczone poszczególne elementy sklepu bez tworzenia grafiki i programowania.

TWORZENIE GRAFIKI

Tworzona jest wersja logotypu Twojego e-sklepu. Jeśli już go masz, to tworzona jest propozycja grafiki strony głównej w kilku wersjach (zależy od umowy). Po tym jak zaakceptujesz wersję, która najbardziej Ci się podoba, tworzona jest reszta podstron. Oczywiście grafika dostosowana jest do urządzeń mobilnych.

WDROŻENIE

Gotowy e-sklep instalujemy na serwerze i wszystko konfigurujemy. Po czym tworzymy optymalizację.

PISANIE TEKSTÓW (OPCJONALNE)

Jeśli będziesz tego potrzebował, stworzymy dla Ciebie teksty produktów lub stron statycznych (typu regulamin, o nas). Po Twojej akceptacji, teksty są wprowadzone do sklepu internetowego.

TESTY

Nowo powstały sklep jest przez nas testowany. Następnie oddajemy Ci sklep do finalnej weryfikacji. Wszelkie uwagi są analizowane i poprawiane. Po Twojej akceptacji sklep jest gotowy do oddania.

POMOC TECHNICZNA I ROZWÓJ

Jesteśmy w stanie pomagać Ci w rozwoju Twojego e-sklepu jak i w sytuacjach kiedy coś nie będzie działało.

MARKETING I OPTYMALIZACJA KONWERSJI

Na Twoje życzenie możemy zająć się marketingiem Twojego sklepu. W zakres naszych usług można zaliczyć m.in.: SEO (pozycjonowanie), PPC ( typu: Google AdWords, Facebook Ads), analitykę internetową i optymalizację konwersji, zakładanie i prowadzenie kont firmowych na Instagram, Facebook i td.

Categories: OFERTA