fbpx

Wynajem stron WWW

Potrzebujesz strony internetowej, ale nie chcesz dużych wydatków?
Prawidłowo trafiłeś!

Wprowadziliśmy nowe usługi – dzierżawa i wynajem strony internetowej.

Są oni skierowane głównie do firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie chcą inwestować większych środków w strony internetowe. Dla takich firm oferujemy dzierżawę i wynajem stron WWW
w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dzierżawa z opcją wykupu

Stworzymy zupełnie nową stronę WWW z certyfikatem SSL, uzgodnimy specyfikację strony i wyceniamy usługę. Po wykonaniu strony spłacasz ją w miesięcznych ratach dzierżawnych. Strona internetowa staje się Twoją wyłączną własnością po spłaceniu ostatniej raty dzierżawnej. W tym wariancie ponosisz koszty hostingu i domeny internetowej. Przy podpisaniu umowy na okres 12 miesięcy lub więcej zostaniesz zwolniony z tych kosztów(hosting + domena). 

Wynajem strony WWW

Otrzymujesz gotową stronę internetową. Domeną wraz z certyfikatem SSLhostingiem już w ramach stałego miesięcznego abonamentu. Będziesz miał dostęp do panelu administracyjnego, natomiast strona WWW, jak również domena, cały czas pozostają naszą własnością. Na stronie umieszczamy Twoje logo oraz zdjęcia, tekst.  Strona jest wynajmowana w określonej konfiguracji, zmiany wyglądu i funkcjonalności możliwe są za dodatkową opłatą. Jeśli zrezygnujesz z usługi – usuwamy ze strony Twoje treści i dane oraz tracisz dostęp do panelu administracyjnego, a strona zostaje wynajęta innej firmie.

[supsystic-price-table id=10]

Zapraszamy do współpracy!

Categories: OFERTA